t3000.cz s.r.o.  
LOGO CARDS 3000  
galerie
 
galerie
 
galerie
 
galerie
 
galerie
 
galerie
 
galerie
 
 home

CARDS

 obecné informace
 dodací lhůty
 formáty
 ceny
 doplňkové služby

OBJEDNÁVKY

 kde objednat
 vzorky zdarma

GALERIE

 galerie

GARANT

 garant projektu
 kontakty

NABÍDKA
SPOLUPRÁCE

 VSTUP
 PRO GRAFIKY
 A AGENTURY


puzzle

VIZITKY • KAPESNÍ KALENDÁŘÍKY • NOVOROČENKY • POHLEDNICE • POZVÁNKY

dodací lhůty - pro koncové zákazníky

Průměrná dodací lhůta je dva týdny. Tato doba zahrnuje čas od objednání u vašeho grafika nebo agentury v místě bydliště po vyzvednutí hotových tiskovin.

Zahrnuje také samozřejmě čas pro grafické zpracování. Záleží ale také na vás a vaší dohodě s grafikem, jak přesné zadání budete mít připraveno, kolik bude studio potřebovat času na zpracování grafiky podle její složitosti a kdy se vy budete moci dostavit ke korektuře. Ve většině studií se budete moci dohodnout i na předání a odsouhlasení korektur e-mailem. To vše záleží zejména na individuální dohodě s vaším grafikem v místě objednávky.

opakované zakázky

Máme zkušenost, že prakticky všechny zakázky v systému cards3000 mají úspěch u zákazníků a opakovaně se dotiskují. S potěšením vám můžeme oznámit, že lhůty při dotisku jsou obvykle jeden týden. Obecně platí, že zakázky, které jsou schváleny k tisku ve středu dopoledne jsou expedovány v pondělí následujícího týdne. Takže v místě vaší objednávky se objeví podle rychlosti pošty pěhem dalšího jednoho až tří dnů.

dodací lhůty - pro grafiky a agentury

Uzávěrka korektur je ve středu, expedice následující pondělí. Doručení do 24 hodin.

 
Komentáře, hodnocení partnerů, návrhy na zlepšení služeb systému, připomínky a poznámky směrujte na manažera projektu.
Noví partneři, mající zájem o spolupráci, registrujte se na http://www.cards3000.cz/b2b/. Neváhejte, přivedeme vám nové zákazníky. Bližší informace o systému cards3000 zde. Dvacet milionů tiskovin systému čeká i na vaše klienty - budou nadšeni!1998-2024 ©  Beda Sigmund
puzzle z fotky: http://shop.puzzle.cz